Haber

Ankaragücü – Trabzonspor kupa maçı ertelendi, ne zaman, bugün saat kaçta, hangi kanalda? Ankaragücü – TS ZTK maçı neden ertelendi?

2022-23 Türkiye Kupası veya sponsorluk anlaşması gereği 2022-23 Ziraat Türkiye Kupası, Türkiye Kupası turnuvasının 61. organizasyonudur. Ankaragücü – Trabzonspor kupa maçı ertelendi, ne zaman, bugün saat kaçta, hangi kanalda? Ankaragücü – TS ZTK maçı neden ertelendi?

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MAÇLARI ERTELENDİ Mİ?

Ziraat Türkiye Kupası ve Üstün Lig maçları yaşanan sarsıntı nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Ziraat Türkiye Kupası Hakkında “Çeyrek final maçları 28 Şubat, 1 ve 2 Mart’ta, Yarı final 1. maçları 4, 5 veya 6 Nisan’da, yarı final 2. maçları 25, 26 veya 27 Nisan’da oynanacak. Nisan.” açıklama yapıldı. Ancak bugünkü maçlar hangi tarihe ertelendi, şu an resmi bir açıklama yok.

ANKARAGÜCÜ – TRABZONSPOR MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Ankaragücü – Trabzonspor maçı normalde 28 Şubat 2023 tarihinde yani bugün oynanacaktı. Ancak maç ileri bir tarihe ertelendi. Maç normalde 28 Şubat 2023 tarihinde saat 19:00’da başlayacaktı. Maçın ne zaman oynanacağı bilinmiyor.

ANKARAGÜCÜ – TRABZONSPOR MAÇI ERTELENDİ, NEDEN ERTELENDİ?

Ankaragücü – Trabzonspor maçı ertelendi. Maçın Mart ayında oynanması bekleniyor.

ANKARAGÜCÜ – TRABZONSPOR MAÇI NEREDE OYNANACAK?

Karşılaşma Ankara Eryaman Stadı’nda oynanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu